van még a 2017-es Mazeti Kapusháborúig

Megvannak a 2017-es Kapusháború csoportbeosztásai

Nyílt

NYÍLT    A   csoport

Garamvölgyi Csaba (Makó)

Martonosi Zsolt (Békéssámson)

Tóth Krisztián (Rákóczi Vasas)

Rostás András (Gyula Termál FC)

Csomós Gábor (Kunágota)

 

NYÍLT    B  csoport

Krnács Richárd (Gyulai Termál FC)

Marunák Levente (OMTK)

Triznya Bence (Nyers István Akadémia)

Geló Gábor (Fidelity Gruppo 2003)

Buzsik Viktor (Csólyospálos)

 

NYÍLT    C   csoport

Varga Ádám (Puskás Akadémia)

Képes Ákos (Budakalászi MSE)

Varga Máté (Jászárokszállási VSE)

Pipicz Sándor (Nagylak FC)

Benkó Tihamér

 

NYÍLT    D   csoport

Kiss Tamás (Grosics Alapítvány)

Kotvics-Varga Dávid (Szentes)

Antal Tamás (FK Szeged)

Farkas Alex (Jászárokszállás)

Molnár Krisztián (SZVSE)

 

NYÍLT    E   csoport

Baji Renátó (Ásotthalom)

Keszthelyi Dávid (Union Rabenwald)

Szél Bence (St. Mihály)

Nagy István Ádám (Szászberek)

Szabó Gergely (Tiszasziget)

 

NYÍLT    F   csoport

Siska Richárd (SZEOL SC)

Keresztúri Márk (Kiszombor)

Puskás Róbert (St. Mihály)

Németh Szabolcs (FK Szeged)

Csordás Zoltán (Fülöpszállás)

 

NYÍLT    G  csoport

Túri Roland (SZEOL)

Juhász Gergely (Csepel FC)

Kelkó Balázs (KFC Komarno)

Katona Tibor

Zsiga Zoltán (St. Mihály)

 

NYÍLT    H   csoport

Veszelinov Deniel (SZEOL)

Kurilla Viktor (Gyomaendrőd)

Nagy Milán (HFC)

Nagy Máté Zsolt (Bozsik Akadémia)

Miklós Máté (Székkutas)

 

NYÍLT    I   csoport

Gavlik Ferenc (Kunfehértó)

Koncz Péter (Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc LA)

Szabó Péter (Szeged 2011)

Bohata Gábor (FK Horgos 1911)

Kopasz Dániel (Üllés)

 

NYÍLT    J  csoport

dr Németh László (Mórahalom)

Pápa Zsombor (Gyulai Termál)

Kökény Tamás (Csanádpalota)

Benkó Tamás

Farris Fabrizio (Komáromi VSE)

 

NYÍLT    K   csoport

Pap Ádám Ferenc (Gyulai Termál FC)

Oláh Levente (Illés Akadémia)

Hajagos Tamás (TSC)

Répa Róbert Hunor (Balástya)

Vígh Sándor (Orosházi Rákóczi)

Borsi Bence (Kaposvári Rákóczi – Bene Ferenc Akadémia)

 

NYÍLT    L   csoport

Weszelovszky Gábor (Tiszasziget SE)

Szűcs Roland Mátyás

Seres István (SZVSE)

Molnár János (Fülöpszállás)

Fekete Sándor (Mélykút)

Faddi Dávid (Kiskunhalasi Szilárdy)

 

NYÍLT    M   csoport

Csontos Krisztián (Balatonfüredi FC)

Tománovity Tibor

Gulyás Richárd

Maszlag István (Dóc)

Németh János (Hajdúszoboszló)

Börcsök Péter

 

NYÍLT    N   csoport

Papp Tamás (Jászárokszállás)

Petyarity József

Kurucsai Tamás (Ásotthalom)

Reguli Máté (UTC)

Fodor Ákos (OFK Vrbas)

Kozma György (Kiskundorozsma)

 

NYÍLT    O   csoport

Kollár Ádám (Hajós FC)

Ivicevic Márk (Dunaújváros)

Répási Adrián (FK Szeged)

Batancs István (Algyő SK)

Zalai Tamás (Ráckeve)

Menceles Iván (Jászberény)

 

NYÍLT    P  csoport

Tarjányi László (Bucsa)

Nagy Krisztián (FK Szeged)

Makra István (FK Horgos)

Lévai Balázs (Szarvas)

Csák László (Borsodnádasd)

Gróh Attila (Kétegyháza)

 

 

 

Bemutatkozó videó

Támogatóink

Névadó és kiemelt támogató

mazeti logo2017

Kiemelt támogatók

saller hungary

porsche szeged

 

Örökös támógatók

burger

floridonet

fonix szepsegstudio

lacibike 

charlybt

szegedisportesfurdok

soccersorozo

herbalance

mazeti

AEGON megbizottpartnere

Sells

imagefoto

Vízmű logo

golsorozo

grosics kapusiskola logo

hell

 

mamihamibufe

szigetepitoteam

flex sport samy logo
szkita sport logo
havracsak skf szakaruhaz
skf logo
otp bank logo

 

Kiemelt Média Támogató

 

 

Kiemelt Média Partner

 

Média Támogatók

delmagyar