van még a 2017-es Mazeti Kapusháborúig

Kisorsolták az idei CIB Bank Kapusháború csoportbeosztásait: a tornán összesen 133 hálóőr méretteti meg magát, 2016-ban pedig először a juniorok is harcba szállnak.

Ötödik alkalommal küzdenek meg egymással a kapusok Felső Tisza-parti stadionban: az idei viadalon először kapnak szerepet a juniorok, azaz a 12-14 éves kapusok, mellettük pedig a már megszokott kategóriákban, így a nyílt, a +35, és a női kategóriákban zajlik majd a torna. Összesen 133 kapus nevezett a 2016-os Kapusháborúra, amelynek sorsolását csütörtökön este a Soccer sörözőben tartották. Az idei tornát június 11-én szombaton, reggel 8-tól rendezik a Felső Tisza-parti stadionban.

kapushaboru sorsolas

+35 kategória

Itt két kiemelt volt: Szabó Attila és Kollár Ádám egyaránt a nyílt kategóriában is elindult, így ők elkerülték egymást a sorsoláson, és a két csoport első helyére kerültek a sorsoláskor.

A csoport:

Szabó Attila (Bozsik Akadémia)
Faragó Szilárd (FK TSC)
Bíró Mihály (Csongrád)
Kispéter Zoltán (Tiszasziget SE)
Pillár André (Sóskút SE)
Vereska Mátyás
Dóra János (FK 1899 Szeged(

B csoport:

Kollár Ádám (Érsekcsanád KSK)
Németh Attila (Dunakeszi Kinizsi)
Tuska János (Cigánd SE)
Kókai Ferenc
Andruskó László (FK Zenta)
Gavlik Ferenc (Kunfehértó)
Szabó László Attila (Deszk SC)

 

Női kategória

A nőknél a tavalyi két első helyezett, Dékány Dóra és Jankulár Zita lett a kiemelt.

A csoport:

Dékány Dóra (St. Mihály FC)
Szűcs Enikő Edina (SZVSE)
László Henrietta (Szegedi AK)
Schildkraut Fruzsina (Szegedi AK)
Zimányi Kovács Anikó (Astra)
Sávai Vivien (Szegedi AK)
Gulyás Sára Kira (Dóc KE)
Varga Nikolett (Kisteleki TE)

B csoport:

Jankulár Zita (St. Mihály FC)
Puskás Dóra (St. Mihály FC)
Tóth Zsuzsa Regina (Hódmezővásárhely)
Rövid Leticia (Mórahalom)
Mihálffy Amália (Kiskundorozsmai ESK)
Börcsök Ágota (St. Mihály FC)
Szabó Rebeka (Arany Bácska)

 

Junior kategória

Az első alkalommal kiírt junior kategóriában csoportonként az első három, illetve a legjobb negyedik jut majd tovább a csoportküzdelmeket követően.

A csoport:

Kálló Roland (Dorog FC)
Farkas Teodor (Érsekcsanád KSK)
Szabó Péter Viktor (Szeged 2011)
Simon Attila
Koczka Dóra (Apostag KSE)

B csoport:

Ménesi Edvárd (SZEOL SC)
Németh Bálint (Vác)
Demeter Donát (Szeged 2011)
Simon Márkó
Sági Viktor (SZEAC)

C csoport:

Pillár-Bán Zsombor (Érdi Sasfiókák)
Tóth Ádám (SZEOL SC)
Szeri Márk Zsolt (Tömörkény KSE)
Vuletity Viktor (Nyers István Akadémia)
Guth Ádám (SZEOL SC)

D csoport:

Engedi Krisztián (Maros-menti UFC)
Fülöp Gábor (SZEOL SC)
Kasza Máté (Kiskundorozsmai ESK)
Ökrös Dávid (Nyers István Akadémia)
Ruzsáli Dénes (SZEOL SC)

E csoport:

Kókai Bence (Goldball 94 FC)
Losonczy Pál (Budafok SC)
Fátyol Attila (St. Mihály FC)
Triznya Bence (Nyers István Akadémia)
Szana Sándor (Kiskunfélegyházi KHTK)

 

Nyílt kategória

A kiemelés a nyílt kategóriában a korábbi első négy helyezettet, valamint azokat a kapusokat érintette, akik a +35-ben is indulnak, mellettük pedig a három legfiatalabb kapus kapott kiemelést.

A csoport:

Tombácz Róbert
Baán László (Balf SE)
Kurilla Viktor (Szegedi VSE)
Siska Richárd (Grosics Akadémia)
Naszradi Balázs (SZEOL SC)

B csoport:

Vasas Gábor (Ásotthalom TE)
Képes Ákos (Üllő)
Miklós Máté
Tóth Levente (Érsekcsanád KSK)
Lőrincz Balázs (Bozsik József Labdarúgó Akadémia)

C csoport:

Molnár F. Tamás (Szeged 2011-Grosics Akadémia)
Öreg Tibor (OFK Becse)
Elekes Gábor (Dóc KE)
Pölös Tamás
Fekete Sándor (Mélykút SE)

D csoport:

Szabó Attila (Bozsik Akadémia)
Buzsik Viktor (Csólyospálos FSE)
Petyarity József (Kelebia KNSK)
Hajagos Tamás (TSC)
Koncz Péter (Grosics Akadémia)

E csoport:

Czirják Tamás (UTC)
Katona Tibor
Nagy Krisztián (Deszk SC)
Krnács Richárd (Szeged 2011 B)
Juhász Adalbert (FC DAC 1904)

F csoport:

Csontos Krisztián (Veszprém LS)
Jagodics Balázs
Keresztúri Márk (Kiszombor)
Nagy-György Erik (Jászárokszállás)
Hegedűs Máté (DAFC)

G csoport:

Kopasz Dániel (Üllési ISE)
Varga László (Móravárosi Kinizsi)
Gulyás Richárd (Dóc KE)
Zsiga Zoltán (St. Mihály FC)
Faddi Dávid (Kiskunhalasi Szilasi)

H csoport:

Weszelovszky Gábor (Tiszasziget SE)
Zelei Tamás (Ráckeve VAFC)
Smahulya Bence (Budakalászi MSE)
Puskás Róbert (St. Mihály FC)
Batancs István (Algyő SK)

I csoport:

Baji Renátó (Ásotthalom TE)
Juhász Gergely (Üllő)
Benkó Tamás
Farkas Krisztián (Érsekcsanád KSK)
Nagy Máté Zsolt (Bozsik József Labdarúgó Akadémia)

J csoport:

Bordás Dániel (Hódmezővásárhelyi FC)
Molnár János (Fülöpszállási SE)
Tománovity Tibor (FK Orom)
Nagy Gergő (SZTE EHÖK SE)
Kiss Roland (SZEOL SC)

K csoport:

Acsári Bence (DVSC-DLA)
Szabó Gergely (Újszentiván SE)
Molnár Krisztián (Algyő SK)
Keszthelyi Dávid (Soroksár SC)
Komár Dénes (SZEOL SC)

L csoport:

Veszelinov Deniel (SZEOL SC)
Benkó Tihamér
Zsilka László
Besszer Ádám (MUN SE)
Kammermann Ádám (Soroksár SC)

M csoport:

Kollár Ádám (Érsekcsanád KSK)
Martonosi Zsolt (Békéssámson)
Szécsi Martin (Mélykút SE)
Rekett-Nagy Imre (Algyő SK)
Répa Róbert Hunor

N csoport:

Lévai Balázs (Orosházi Rákóczi)
Stankovics Árpád (Csongrád TSE)
Szél Bence (St. Mihály FC)
Borka Barnabás (Kuskunalasi Szilasi)
Túri Roland (SZEOL SC)

O csoport:

Papp Tamás (Jászárokszállás)
Bohata Gábor (FK Horgos 1911)
Garamvölgyi Csaba (FK 1899 Szeged)
Szabó Ákos (Mindszent SE)
Guth Tamás (SZEOL SC)

P csoport:

Dongó Dénes (SZEOL SC)
Seres István (SZVSE)
Szabados Attila Richárd (SK Enns)
Kurucsai Tamás (Mórahalom VSE)
Új Bence (ETO FC Győr U17)

 

Képek:

No images found.

fotók: Gémes Sándor

forrás: www.szegedma.hu

Bemutatkozó videó

Támogatóink

Névadó és kiemelt támogató

mazeti logo2017

Kiemelt támogatók

saller hungary

porsche szeged

 

Örökös támógatók

burger

floridonet

fonix szepsegstudio

lacibike 

charlybt

szegedisportesfurdok

soccersorozo

herbalance

mazeti

AEGON megbizottpartnere

Sells

imagefoto

Vízmű logo

golsorozo

grosics kapusiskola logo

hell

 

mamihamibufe

szigetepitoteam

flex sport samy logo
szkita sport logo
havracsak skf szakaruhaz
skf logo
otp bank logo

 

Kiemelt Média Támogató

 

 

Kiemelt Média Partner

 

Média Támogatók

delmagyar